Akce, semináře, ...

 

Nezapadají do vašeho životního běhu pravidelné lekce? Nejste z Prahy a přesto vás Flowing Space láká? Přijměte pozvání na víkendový workshop! Nejbližší workshopy v sobotu 10. února a v neděli 25. února.

Dvouhodinová tančírna, kdy budeme jednoduše naplno a plně tančit tančit tančit! Jednou měsíčně v přenádherném studiu Limpid Works. Nejbližší termín 2. února od 18:30.

Celý den s pohybem, akrobacií, dotykem, se sebou, s druhým, se skvělým Honzou a Žubrou, kteří nám opět něco ukáží z umění kontaktní improvizace. Neděle 14. ledna od 10 hodin.

Přijďme se společně potkat, poznat se napříč kurzy, popovídat si o tom, jak se máme, a hlavně! Hlavně si pořádně pořádně zatančit! :-) Pátek 8. prosince od 18 hodin.

Tanec a aromaterapie - vyrob si parfémek, roztanči zimu! :-) Krásná akce při které se skrze pohyb naladíte na měsíc, co přichází, užijete si inspiraci prosincovou přírodou a zároveň si v rámci workshopu s aromaterapeutkou umícháte sami vlastní parfémek na míru vašemu aktuálnímu rozpoložení. Neděle 3. prosince od 17 hodin.

Pro ty, co si chtějí užít tanec v přírodě, zmizet na pár dní z města, zažít víkend, kde si odpočinou a nabijí energií zároveň. Prodloužený taneční víkend 11. - 13. 8. kousek od Prahy.

Mmmmm, uvolnit se venku v přírodě za zvuků ptáků, lehnout si do trávy, protáhnout a roztančit celé tělo, zhluboka se nadechnout, sdílet pohyb s ostatními, poznat nové lidi... Tvoří vám to úsměv na tváři a láká ven? Tak přijďte! Lekce 1., 7. června a 10. července.

Úspěšný únorový seminář se dočká svého opakování v sobotu 1. dubna od 10 do 12:30 hodin. Hned v neděli 2. dubna bude na oba semináře navazovat pokračování (řekněme 2.díl). Pro účast na 2. díle doporučuji účast na 1. díle (ať už v únoru nebo v dubnu).