Venkovní lekce taneční improvizace zdarma

07.06.2017

Mmmmm, uvolnit se venku v přírodě za zvuků ptáků, lehnout si do trávy, protáhnout a roztančit celé tělo, zhluboka se nadechnout, sdílet pohyb s ostatními, poznat nové lidi... Tvoří vám to úsměv na tváři a láká ven? Tak přijďte! Lekce 1., 7. června a 10. července. 

První z venkovních lekcí taneční improvizace pořádaných Flowing Space připadá na den dětí, proč bychom se i "my dospělí" nemohli na chvíli vrátit do dětských let a bez myšlenek "jestli nejsem trapnej", "to se nehodí" a spousty dalších se pustit do tance venku. 

Setkání (chcete-li lekce) bude trvat cca 60-90 min a bude jemně vedeno tak, aby si každý mohl užít svobodný intuitivní tanec a inspiraci přírodou. Více na https://www.flowingspace.cz/o-lekcich/ 

Sraz vždy v 17:30 před Výstavištěm Holešovice, odkud se společně vydáme do parku.

Vhodné je příjemné oblečení, co vám nebude bránit v pohybu, klidně se můžete převléknout i na místě v parku. Jakékoliv další dotazy prosím piště přímo sem do diskuse, případně piště na níže uvedený email. 

Přihlášky prosím na email jolana.sohajkova@seznam.cz, maximální počet účastníků je 15 osob, takže s přihlašováním neváhejte :) 

Facebooková událost 1. 6.  zde. 

Facebooková událost 10. 7. zde