Podzimní setkání v přírodě

28.10.2018

Potkejme se na trávě mezi stromy, na čerstvém vzduchu. Pobuďme alespoň chvilinku vědomě v přírodě, v pohybu se vším, co nás na podzim obklopuje. Neděle 28. října. 

VZHLEDEM K NEPŘÍZNIVÉ PŘEDPOVĚDI POČASÍ JE AKCE ZRUŠENA

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

Nápad na toto setkání vznikl úplně náhodou. Původně byla na tento termín plánovaná Flowing Space tančírna, něco uvnitř mě mi ale pořád říkalo, že to není dobrý nápad. Šla jsem po Praze a přemýšlela, co to je, co mě znejišťuje o tom, zda již naplánovanou tančírnu opravdu uskutečnit ( "měla by být"..."v září žádná nebyla"..."lidi se po tančírnách už ptají...", znělo mi v hlavě, ale pocit v břiše se tomu všemu bránil...). Šla jsem po Újezdě a koukala na ty nádherně zbarvené koruny stromů na Petříně, užívala si, že ještě není žádná velká zima, svítí sluníčko, je příjemný vzduch - a v tom mě to (konečně) trklo :-) Mám sice obrovskou chuť se v říjnu s Flowing Space tanečníky zase potkat (na každé tančírně je všemožně složená skupina asi 20 známých i neznámých lidí), ale vůbec se mi nechce zalízat někam do budovy. Je tak krásně, tak proč toho nevyužít dokud je ještě trochu teplo! :-)

Takže tak.

Pokud vás příběh zaujal a máte chuť se zúčastnit - "stay tuned" - aneb Zůstaňte naladěni! :-) (nejlépe se dole zaregistrujte, ať k vám vždy co nejdříve přiletí čerstvé info k akci).

Vidím to asi takto:

Šály, čepice, dobré boty... zalezeme někam do parku - Petřín, Vyšehrad, Grébovka... a pobudeme si spolu v pohybu... kdyby bylo teplo, rozhodně jsou vítány deky na sezení a čaje v termoskách :-)

Skrze více i méně řízené aktivity se s hravostí a lehkostí prošustíme listím, zatančíme si, zároveň pokud bude nálada, můžeme se společně podívat na téma samhainu a dušiček, které se budou blížit. 

Rozhodně bych ráda, aby se celá akce nesla spíše ve znamení společného lidského setkání, pobytí, popovídání, zatancování a uctění podzimu, podzimu kolem nás i v nás :-)

Podzimní setkání v přírodě - 28. října 2018

  • Kdy: cca  od 15 hodin, bude upřesněno
  • Kde: v některém z parcích v centru Prahy, bude upřesněno
  • S sebou: teplé oblečení, pevné boty, případně deku, čaj, dýňový koláč :)))...cokoliv, co vás napadne, klidně i nějaký hudební nástroj! :-)
  • Cena: nic nic nic, jen společně strávený čas a otevřené srdce
  • Registrace a více info přes níže uvedený kontaktní formulář
  • Při velmi nepříznivém počasí se akce ruší!

VZHLEDEM K NEPŘÍZNIVÉ PŘEDPOVĚDI POČASÍ JE AKCE ZRUŠENA

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ