Akce, workshopy, semináře, ...

 

S velkou radostí jsem přijala možnost suplovat jednu lekci v kurzu Tanec a svoboda v pohybu Janky Hríbikové ve studiu Tep39. Úterý 8. září 18:30-20.

Dvouhodinové lekce v úterý 14. července a 18. srpna ve vršovickém studiu Rybalka. Přijďte si dopřát dvouhodinový pohybový wellness.

"Stýská se mi po práci se skupinou, tak si dejme před porodem ještě jedno setkání v tanci! Na nějaký čas poslední, klidné, takové rozmazlovací :-)" Jednorázová lekce taneční improvizace v pátek 12. dubna 2019.

Přijďte zažít sami sebe v pohybu zas trochu z jiného úhlu. Workshop s novou lektorkou Martinou Fabiánovou, která metodu Core Energetics studovala v Mexiku.

Práce s představivostí, muzikalitou, emocemi, gestikulací těla, funkcionalismem pohybu, dynamikou pohybu, tělesným experimentem a hlavně s koncepty pohybu a vnímaní hudby, které nám nabízejí různorodost prožitků z pohybu a tance. Workshop 16. února

Dvouhodinová tančírna, kdy budeme jednoduše naplno a plně tančit tančit tančit! Jednou měsíčně v přenádherném studiu Limpid Works. Nejbližší termín 15. února od 18:30 - pozor vyjímečně se tančírna koná ve studiu Tribellis.

Předvánoční večírek či spíše oslava konce sezóny před zimní pauzou. Téma letošního večírku zní "Když to zima roztančí", to si rozhodně nenechte ujít :-) Čtvrtek 6. prosince od 19 hodin.