Akce, workshopy, semináře, ...

 

"Stýská se mi po práci se skupinou, tak si dejme před porodem ještě jedno setkání v tanci! Na nějaký čas poslední, klidné, takové rozmazlovací :-)" Jednorázová lekce taneční improvizace v pátek 12. dubna 2019.

Přijďte zažít sami sebe v pohybu zas trochu z jiného úhlu. Workshop s novou lektorkou Martinou Fabiánovou, která metodu Core Energetics studovala v Mexiku.

Dvouhodinová tančírna, kdy budeme jednoduše naplno a plně tančit tančit tančit! Jednou měsíčně v přenádherném studiu Limpid Works. Nejbližší termín 15. února od 18:30 - pozor vyjímečně se tančírna koná ve studiu Tribellis.

Předvánoční večírek či spíše oslava konce sezóny před zimní pauzou. Téma letošního večírku zní "Když to zima roztančí", to si rozhodně nenechte ujít :-) Čtvrtek 6. prosince od 19 hodin.

S velkou radostí oznamuji spolupráci s tanečnicí Nikolou Němcovou. Přijďte Nikču poznat na její první workshop v rámci Flowing Space! Dvouhodinový workshop v pátek 9. listopadu.

Potkejme se na trávě mezi stromy, na čerstvém vzduchu. Pobuďme alespoň chvilinku vědomě v přírodě, v pohybu se vším, co nás na podzim obklopuje. Neděle 28. října.

Mmmmm, uvolnit se venku v přírodě za zvuků ptáků, lehnout si do trávy, protáhnout a roztančit celé tělo, zhluboka se nadechnout, sdílet pohyb s ostatními, poznat nové lidi... Tvoří vám to úsměv na tváři a láká ven? Tak přijďte!

Celý den s pohybem, akrobacií, dotykem, se sebou, s druhým, se skvělým Honzou a Žubrou, kteří nám opět něco ukáží z umění kontaktní improvizace. Neděle 8. dubna 2018 od 10 hodin.

Přes měsíc duben si s Flowing Space dáváme měsíc volno. Nebudou žádné kurzy ani akce. Tato měsíční pauza pramení z různých důvodů, o kterých si již brzy můžete přečíst na blogu. Tato pauza snad umožní dozrání určitých změn, které jsou již ve vzduchu či spíše kdesi v hloubi mě samotné. Cítím, že je potřeba se v mnoha věcech...