Rozlučková tančírna s rituálem

30.03.2018

Přes měsíc duben si s Flowing Space dáváme měsíc volno. Nebudou žádné kurzy ani akce. Tato měsíční pauza pramení z různých důvodů, o kterých si již brzy můžete přečíst na blogu. Tato pauza snad umožní dozrání určitých změn, které jsou již ve vzduchu či spíše kdesi v hloubi mě samotné. Cítím, že je potřeba se v mnoha věcech posunout dál. Různé věci, projekty, změny se chtějí narodit, vyrůst, vyklubat ven, jiné zůstat v temnotě zimy - proto možná není lepšího přechodového období než jara, kdy se opravdu vše probouzí ze zimního spánku či v dubnu už postupně pučí s budoucností rozkvětu. Ráda bych se s vámi před touto pauzou koncem března viděla, zatančila si a skrze rituál se na tyto blížíce se přeměny připravila. 

Tančírna se bude konat jako vždy v pátek od 18:30 v Limpid Works. Jako vždy to bude z mé strany jen lehce vedený večer plný tance. Co bude ale jiné je rituál, kterým nás provede zkušená ceremonialistka. Budeme pracovat s přírodními živly, elementy a vlastním záměrem. Chtěla bych vás podpořit k tomu, abyste si i vy každý přišel se svým záměrem, co cítíte, že by vám ve vašem životě mělo začít s jarními měsíci růst. Samozřejmě ale také můžete přijít "jen tak" :-) Nejsou potřeba žádné zkušenosti s rituály, takže klidně zahoďte obavy, "zda to zvládnete" a jednoduše přijďte. Večer bude jako vždy veden v duchu svobody a autenticity. 

  • Kdy: Pátek 30. března 18:30-20:30
  • Kde: Krásné studio Limpid Works poblíž Náměstí Míru
  • Adresa: Donská 9, Praha 10, 1 min chůze od zastávky Krymská (tram 4, 13, 22, bus 13), v ulicích parkování bez zón
  • Vstupné dobrovolné (doporučené např. 100 Kč, prostě podle vašich možností), platba v hotovosti na místě
  • Pro přihlášky a případné dotazy využijte níže uvedený kontaktní formulář. 

Uvědomuji si, že je tančírna pořádána na Velký pátek. Pochopím, pokud by někdo právě z tohoto důvodu nechtěl/nemohl přijít. Věřím ale, že se podaří vytvořit atmosféra, kde si každý bude moct být tak, jak zrovna potřebuje - třeba téměř v nehybnosti, v klidu, s plným prožitkem tohoto křesťanského svátku.

Moc se na vás těším, Jola

Poznámka: Během měsíce dubna se nebudou konat žádné pravidelné lekce pořádané Flowing Space. Proběhne pouze Celodenní workshop kontaktní improvizace vedený Honzou a Žubrou a soukromé lekce.