Seznámení s Core Energetics

02.03.2019

Přijďte zažít sami sebe v pohybu zas trochu z jiného úhlu. Workshop s novou lektorkou Martinou Fabiánovou, která metodu Core Energetics studovala v Mexiku. 

Náplní workshopu Core Energetics bude prohloubit kontakt se svým tělem, emocemi a prožíváním. Prozkoumáme jednotlivé části našeho těla a budeme pozorovat, co se v nich odehrává. To všechno prostřednictvím dechu, pohybu, kontaktu a uzemnění. Budeme objevovat, co je v nás - naše zdroje a možnosti, naše jistoty a nejistoty. Budeme sdílet, co prožíváme ve svobodném a nehodnotícím prostoru, kde můžeme být sami se sebou a zároveň s druhými.

Prostřednictvím těla vyjadřujeme emoce a myšlenky, díky tělu se realizujeme. Je zdrojem velkého množství informací. V naší kultuře, která je zaměřená spíše racionálně, není velký prostor pro následování vlastní intuice. Na workshopu se naladíme na tělesné vnímání a skrz něho navážeme kontakt se sebou a s okolím.

V úvodu vám představím, co to Core Energetics je. Dále pomocí různých cvičeních  vycházejících z bioenergetiky prozkoumáme jednotlivé části našeho těla se zaměřením na hlavu, krk, hrud, břicho, pánev. Cvičení jsou vedená tak, aby měl každý prostor pro kontakt se sebou i se skupinou. V závěrečné části bude příležitost pro reflexi vlastní zkušenosti. 

Naše tělo si toho mnoho pamatuje a může se stát, že se během semináře či po jeho skončení objeví nějaké staré vzpomínky či pocity. Workshop nemá terapeutický charakter, proto žádám každého účastníka, aby byl během semináře vnímavý ke svým potřebám a řídil se jimi. V případě zájmu či potřeby mohu doporučit terapeuta pro pozdější spolupráci. 

workshop plánovaný na sobotu 2. března byl zrušen, děkujeme za pochopení

Seznámení s Core Energetics

  • žádný termín aktuálně není vypsán, jestliže máte o workshop zájem, vyplňte prosím níže uvedený formulář
  • lektorka Martina Fabiánová
  • cena za 2 hodinový workshop 500 Kč, platba předem na účet
  • Pracoviště Pohled, Letohradská 16, 2 min chůze od tram zastávky Kamenická nebo Strossmeyrovo náměstí
  • krásné studio s příjemným zázemím, kuchyňka, šatna, sprcha, toalety

LEKTORKA MARTINA FABIÁNOVÁ

Absolventka psychoterapeutického výcviku Core Energetics v institutu CoreEsencia Guadalajara v Mexiku. Aktuálně studuje 4. ročník Psychologie na Pražské Vysoké Škole Psychosociálních Studií. V rámci bakalářského studia absolvovala tříletou sebezkušenostní část daseinsanalytického psychoterapeutického výcviku. Má vlastní terapeutickou praxi a pracuje jako terapeutka pro děti s autismem a jinými neurovývojovými poruchami. Čtvrtým rokem se také aktivně věnuje Ashtanga józe a masážím.

FORMULÁŘ K REGISTRACI