Letní taneční setkání v přírodě

08.08.2018

Mmmmm, uvolnit se venku v přírodě za zvuků ptáků, lehnout si do trávy, protáhnout a roztančit celé tělo, zhluboka se nadechnout, sdílet pohyb s ostatními, poznat nové lidi... Tvoří vám to úsměv na tváři a láká ven? Tak přijďte!

Setkání trvá 60-90 min, zpočátku je vedené skrze společnou aktivitu, techniky mindfulness či jinou formou. Někdy jsme doprovázeni hudebníkem. Cílem je užít si svobodný intuitivní tanec a plný kontakt s přírodou.

Na lekci je možné přijít i s dětmi! :-) Oblečení záleží na vás, někteří tančí v "pracovním", jiní se na místě převlíkají. Obvykle všichni časem zují botky a tančí bosy, ale klidně můžete tančit i v botech, je-li vám to příjemnější. Po lekci často chodíme na pivo :-) :-)

Venkovní taneční setkání domlouváme spontánně přes Flowing Space facebook, doporučuji nás tedy sledovat. Pokud facebook nepoužíváte, pošlete nám skrze formulář níže váš email a vždy budete včas informováni.

Nejbližší taneční setkání je plánováno na krásné datum 8. 8., cca od 18 hodin. Setkání se bude pravděpodobně konat na Vyšehradě či ve Stromovce. Bližší info bude upřesněno na přelomu července a srpna. 

AKTUÁLNĚ: setkání 8.8. je vzhledem k předpovídaným vysokým teplotám zrušenoNedávno venku proběhlo:

Taneční piknik spojený s Flowing Space oslavou 2. narozenin

  • 6. června 2018
  • sraz v 19 hodin u vstupu do Stromovky před Výstavištěm Holešovice
  • později příchozí, prosím jděte po bílých fáborcích :-)
  • nějaké dobroty do společného pikniku a dobrou náladu s sebou