Všemi smysly v Přítomnosti

03.12.2016

Přijďte si užít pohodové sobotní odpoledne v kavárně místo běhání po dárcích. 

Všemi smysly v Přítomnosti

sobota 3. 12. 2016, 14 - 18 hod

kavárna Café Descartes (dříve Prostá Přítomnost), kousek od Náměstí Míru

***

Akce již proběhla, během jara se těšte na další! :-) Máte-li nějaké nápady k organizaci, nápad, co vám na prosincové akci chybělo, vadilo,... určitě mi napište!

***

Tanec - Aromaterapie - Masáže - Přednáška - Móda - Káva

Co mají tyto věci společného? Přítomnost. A to dokonce Prostou Přítomnost! Právě v kavárně Prostá Přítomnost (dnes čerstvě nově přejmenované na Café Descartes) se můžeme společně potkat v sobotu 3. 12. a zakusit společně strávený čas všemi smysly. Zkuste si namíchat vonné oleje, které prvoní nejen váš nos ale i duši, užíjte si péči dlaní zkušené masérky a zrelaxujte vaši hlavu a šíji, dopřejte svým rukám potěšení při dotýkání korálků šperků, vychutnejte si v klidu a bez stresu z blížících se Vánoc chuť kávy a dobrého koláče. Poslechněte si přednášku Martina Zikmunda Jak být sám sebou tady a teď. A v neposlední řadě přijďte plně všemi smysly zažít ukázkovou taneční a pohybovou lekci Flowing Space.

Tanec - ukázkové lekce Flowing Space https://www.flowingspace.cz/prubeh-lekci/

začátky lekcí 14:15, 14:45, 15:15, 17:15, suterén kavárny

Lekce bude trvat vždy zhruba 20 minut, jen tak lehce představím, jakým způsobem pracuji, budeme se pohybovat tak, abychom se nezpotili, nevytahali si džíny a prostě si jen odnesli novou zkušenost a zážitek. Není tedy nutné žádné převlečení, jen odložíte kabát, stoupnete si do kroužku a jdem na to :-)

Šperky - C R E O, Květa Surová

https://www.fler.cz/c-r-e-o

Šperky, které přestavují propojení přírody a moderního designu. Důraz na originalitu, eleganci a odvahu být sám sebou. Šperky vyráběné z minerálů mají přidanou hodnotu v tom, že mají nejrůznější léčivé a podpůrné vlastnosti. Ke každému minerálu najdete stručný popisek, co všechno umí.

Doplňky - Mejd-Baj-Paj, Pavla Karpíšková https://www.facebook.com/mejdbajpaj/?fref=ts

MejdBajPaj vánoční dekorace jsou propojením roztomilosti, tradice, péče, lásky a radosti. Každý kousek je dělaný tak, aby vykouzlil úsměv na rtu nejen jeho budoucímu majiteli.

Aromaterapie a masáže - RADOSTA, Kateřina Polívková https://www.darkyrucnivyroby.cz/aromaterapie-c-117.html

Malá ochutnávka / očuchávka kouzla aromaterapie a antistresové masáže hlavy. Možnost nechat si vytvořit harmonizační vůni na míru. Prodej originálních olejů, vůní a vykuřovadel, včetně vánočních specialit.

Trička a plátěné tašky - Adéla Petříčková

Pořiďte si ručně malované tričko či plátěnou tašku. Každý kousek je originál, každý má v sobě kousek energie z útěku od pracovních povinností ke štětcům a pastelkám naší milé Adély.

Jak být sám sebou tady a teď - Martin Zikmund

https://jecasnazmenu.cz/2016/10/26/naprosto-perfektni-a-dokonaly-clanek/

16:00 - 17:00, suterén kavárny

Mnozí z nás žijeme život, který není náš. Chceme být dokonalými rodiči, zaměstnanci, dětmi, manželi i milenci a přitom zapomínáme být sami sebou. Během přednášky se proto zaměříme na pár krátkých a účinných technik, jak přestat být tím, kým bychom "měli být" a jak být více sami sebou tak, abychom si dokázali naplno užít přítomný okamžik.

Káva, pivo, dobroty - Café Descartes 

Dříve kavárna Prostá Přítomnost. Dnes již nově Café Descartes......Čas není něco, co plyne pořád stejným tempem. To tempo určujeme my sami. U nás nepopíráme neobyčejné věci. U nás je všechno možné. Máme rádi kávu, dorty, víno a dobré drinky. Milujeme kulturu a tu a tam ji u nás můžete zažít. Žijeme naplno a s radostí. Žijeme teď. Žijeme přítomností.

A spousta dalšího, ale to se nechte překvapit!

***

Kde:

Kavárna Café Descartes (dříve Prostá Přítomnost), zastávka Jana Masaryka (tram 22, 4, bus 135) či 2 min pěšky z Náměstí Míru (metro A) https://goo.gl/maps/u8vUhXW9gp12

Kdy:

Sobota 3. 12., 14 - 18 hod Záleží na vás, kdy v průběhu akce přijdete a odejdete.

Pro koho:

Pro kohokoli, kdo má chuť strávit příjemné odpoledne, potkat se v přítomnost v novými lidmi, odpočinout si v příjemné atmosféře, nezávazně vyzkoušet lekce Flowing Space, pokoupit dárky k Vánocům či si jenom vypít šálek kávy.

Co sebou:

Jenom sebe :-) Navíc snad jen hotovost na koupi nějakých drobností, extra oblečení na lekci není třeba, za kavárenský sortiment lze platit kartou. Lekce, přednáška, workshop je ZDARMA.