PodmínkyPřicházení na lekce
Prosím, choďte na na lekce včas. Sál je vždy otevřen 10 minut před lekcí, abyste se stihli v klidu připravit. Lekce často začínají relaxací, pozdní příchody ruší všechny na sále. Prosím, respektujte toto pravidlo.

Za své zdraví jste si sami zodpovědní
Na lekcích vedu tanečníky k tomu, aby naslouchali signálům svého těla, vnímali vlastní energii a v souladu s tím lekci absolvovali. Nikdy do ničeho prosím nechoďte přes bolest! To se týká především různého protahování. Vnímejte, jak na co vaše tělo reaguje. Vždy běžte jen do příjemného protažení, nikdy ne do bolesti, bolest vám dává vědět, že někde něco přetěžujete. Odpovědnost za vaše zdraví máte opravdu jenom vy sami. Pokud máte nějaké zranění či nepohodu, část těla, na kterou potřebujete dávat opravdu pozor (zablokovanou krční páteř, aktuální nevolnost, operovaná kolena), dejte mi to prosím před lekcí vědět. 

Zrušení účasti, zrušení lekce
Pokud zjistíte, že se již zaplaceného kurzu/semináře nemůžete/nechcete zúčastnit, peníze nevracíme, je ale možné za sebe pozvat náhradníka. Při zrušení kurzu/semináře ze strany Flowing Space se částka samozřejmě vrací na váš účet v plné výši a s velkou omluvou.

Platba
Platbu preferuji vždy převodem na účet. Platební údaje jsou uvedené u každého kurzu/semináře zvlášť zde na webu. U většiny kurzů/seminářů vyžaduji platbu předem, teprve potom máte místo opravdu rezervované. Toto pravidlo platí z toho důvodu, že lekce vždy probíhají v malých skupinách, občas musím některé zájemce odmítat a pokud byste se na kurz přihlásili, nezaplatili a ani nepřišli, je to ztrátové pro nás všechny. Díky za pochopení.

Lekce na zkoušku
Pokud u kurzu není uvedeno, že jde o uzavřenou skupinu, a pokud je v kurzu volno, je možné přijít vyzkoušet si jednu lekci. Pokud vás zajímá nějaký kurz, u kterého je napsáno, že je již plný, i tak můžete zkusit napsat email z dotazem, jestli na konkrétní termín zrovna nebude z důvodu nepřítomnosti někoho na lekci místo pro vás. Cena samostatné lekce je uvedena u každého kurzu/semináře zvlášť tady na webu, případně se na ni dotázejte po mailu. 

Přenosnost registrace na kurz!

Kurz, na který se přihlásíte a za který si zaplatíte, je možné sdílet s další osobou. Pokud například dopředu víte, že se nebudete moc v některých termínech kurzu zúčastnit, není to důvod, proč do kurzu vůbec nejít či vyjednávat snížení ceny za kurz o tyto termíny - naopak využijte toho a pozvěte svého kolegu, kamaráda a nechte i je okusit kouzlo Flowing Space. Samotřejmě stejně tak je možné využít přenosnost registrace ve chvílích, kdy jste například nemocní a nechcete, aby vaše účast na lekci propadla. Tuto přenosnost je možné využít na maximálně polovinu lekcí kurzu (například na maximálně čtyři lekce z osmilekcového kurzu)