Soukromé lekce

Lekce vám přesně na míru - ať už chcete pilovat taneční techniku, učit se taneční variace, zpevnit tělo či hledat cestu k sobě samé/mu skrze autentický pohyb. 

Někdy se stane, že ač by si člověk v mysli a srdci sebevíc přál, pohyb "nejde". Někde je nějaká bolest, zatuhnutí, strach. Představa tance ve skupině pak může být hodně náročná, zato potřeba individuálního přístupu velmi velká. Nebojte se, zvládneme to. Příjďte na soukromou lekci. Lekce bez nároků na sebe i na využití času, naprostý respekt k vašemu tempu a vaší osobnosti.

Chcete poznat, co je taneční technika a tančit choreografie? Chcete svůj mozek dostat do jiných procesů, než mu umožňuje každodenní žití? Pustit se do zkoumání rytmů a pohybové paměti? Nebo už nějaké základy máte? Chcete oprášit zkušenosti, zdokonalit techniku, pustit se do choreografií, sami tvořit...?

Cítíte, že v tanci je mnohem víc? Cesta k sobě samotnému? Vydejme se do autentického pohybu. Pohybu, který nekontrolujeme, neřídíme, nehodnotíme. Naladit se na sebe, vnímat vnitřní impulsy a náměty. Žádná hudba, jen vy a zkoumání vašich vnitřních krajin skrze pohyb a prožívání pohybu. To je způsob, jak se dostat k mnoha vnitřním tématům. Někdy více obohacujícím a radostným, někdy více bolavým a těžkým. Ráda vám v tomto procesu objevování a léčení budu průvodcem. 

Soukromé lekce probíhají obvykle v Pracovišti Pohled na Letné či ve Studiu Třetí Oko na Flóře. 

Aktuálně volné tyto termíny:

  • čtvrtky 15-16 Pracoviště Pohled na Letné
  • pátky 10-15 Třetí Oko na Flóře

Pro dotazy či přihlašování můžete využít níže uvedený kontaktní formulář.