Kudy do vědomí svého těla

"Jsem hrozně v hlavě." "Neumím vypnout." "Nemám rád/a svoje tělo." "Bojím se tančit před ostatními." "Jsem neustále bez energie." "Mám ve vztahu k tanci velký blok." "Nemůžu tančit, mám nadváhu a jsem na to stará/stará" "Chci v tanci cítit klid a sebe, ne dril a hodnocení"

Jsou vám tyhle výroky povědomé? Také si je někdy říkáte? Nejste sami, často to jsou věty, co čtu v prvním emailu, co mi nějaký nový zájemce o lekce píše. 

Tento kurz je zaměřen na vnímání a uvolňování těla a nás samých (v něm/v sobě). Pracujeme s více či méně vedenými relaxacemi, vědomým dechem, autentickým pohybem, spontánním tancem. Základními principy lekcí je respekt a laskavost k sobě. Teprve když jsou tyto principy splněny, je možné se dobrovolně a bezpečně otevřít novým zážitkům, podnětům a inspiracím. Cílem je naučit se vnímat sebe jako celek. Neoddělovat mysl - tělo - duši, ale poznat a zažít sebe v celistvosti. 

Kurz momentálně neprobíhá. Máte - li o něj zájem, vyplňte, prosím, níže uvedený formulář. 

  • Cena celéhé kurzu (10 lekcí) - 2500 Kč, samostatná/jednorázová lekce 280 Kč
  • Je možné rozhodnout se až po první lekci, zda chcete chodit na celý kurz. 
  • Krásné světlé prostředí Limpid Works, sál s přirozeným světlem, kuchyňka a sprcha k dispozici
  • Donská 9, Praha 10, poblíž tram Krymská (pěšky 1 min), metro Náměstí Míru (pěšky 10 min), parkování bez zón
  • Přihlašte se níže ve formuláři. Po potvrzení přihlášky, prosím, zaplaťte celou částku převodem na účet 2501272249/2010, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno. 
  • Případné zameškané lekce (max. 2) je možné po dohodě nahradit na čtvrtečních kurzech na Letné