Akce, workshopy, semináře, ...

 

S velkou radostí oznamuji spolupráci s tanečnicí Nikolou Němcovou. Přijďte Nikču poznat na její první workshop v rámci Flowing Space! Dvouhodinový workshop v pátek 9. listopadu.

Potkejme se na trávě mezi stromy, na čerstvém vzduchu. Pobuďme alespoň chvilinku vědomě v přírodě, v pohybu se vším, co nás na podzim obklopuje. Neděle 28. října.

Mmmmm, uvolnit se venku v přírodě za zvuků ptáků, lehnout si do trávy, protáhnout a roztančit celé tělo, zhluboka se nadechnout, sdílet pohyb s ostatními, poznat nové lidi... Tvoří vám to úsměv na tváři a láká ven? Tak přijďte!

Celý den s pohybem, akrobacií, dotykem, se sebou, s druhým, se skvělým Honzou a Žubrou, kteří nám opět něco ukáží z umění kontaktní improvizace. Neděle 8. dubna 2018 od 10 hodin.

Přes měsíc duben si s Flowing Space dáváme měsíc volno. Nebudou žádné kurzy ani akce. Tato měsíční pauza pramení z různých důvodů, o kterých si již brzy můžete přečíst na blogu. Tato pauza snad umožní dozrání určitých změn, které jsou již ve vzduchu či spíše kdesi v hloubi mě samotné. Cítím, že je potřeba se v mnoha věcech...

Přijďme se společně potkat, poznat se napříč kurzy, popovídat si o tom, jak se máme, a hlavně! Hlavně si pořádně pořádně zatančit! :-) Pátek 8. prosince od 18 hodin.

Tanec a aromaterapie - vyrob si parfémek, roztanči zimu! :-) Krásná akce při které se skrze pohyb naladíte na měsíc, co přichází, užijete si inspiraci prosincovou přírodou a zároveň si v rámci workshopu s aromaterapeutkou umícháte sami vlastní parfémek na míru vašemu aktuálnímu rozpoložení. Neděle 3. prosince od 17 hodin.

Pro ty, co si chtějí užít tanec v přírodě, zmizet na pár dní z města, zažít víkend, kde si odpočinou a nabijí energií zároveň. Prodloužený taneční víkend 11. - 13. 8. kousek od Prahy.