Akce, workshopy, semináře, ...

 

Přes měsíc duben si s Flowing Space dáváme měsíc volno. Nebudou žádné kurzy ani akce. Tato měsíční pauza pramení z různých důvodů, o kterých si již brzy můžete přečíst na blogu. Tato pauza snad umožní dozrání určitých změn, které jsou již ve vzduchu či spíše kdesi v hloubi mě samotné. Cítím, že je potřeba se v mnoha věcech...

Přijďme se společně potkat, poznat se napříč kurzy, popovídat si o tom, jak se máme, a hlavně! Hlavně si pořádně pořádně zatančit! :-) Pátek 8. prosince od 18 hodin.

Tanec a aromaterapie - vyrob si parfémek, roztanči zimu! :-) Krásná akce při které se skrze pohyb naladíte na měsíc, co přichází, užijete si inspiraci prosincovou přírodou a zároveň si v rámci workshopu s aromaterapeutkou umícháte sami vlastní parfémek na míru vašemu aktuálnímu rozpoložení. Neděle 3. prosince od 17 hodin.

Pro ty, co si chtějí užít tanec v přírodě, zmizet na pár dní z města, zažít víkend, kde si odpočinou a nabijí energií zároveň. Prodloužený taneční víkend 11. - 13. 8. kousek od Prahy.

Úspěšný únorový seminář se dočká svého opakování v sobotu 1. dubna od 10 do 12:30 hodin. Hned v neděli 2. dubna bude na oba semináře navazovat pokračování (řekněme 2.díl). Pro účast na 2. díle doporučuji účast na 1. díle (ať už v únoru nebo v dubnu).

V rámci psychologického výzkumu hledáme muže, kteří by měli chuť stát se součástí uzavřené mužské skupiny, která by se scházela pravidělně každý týden po dobu dvou měsíců a zaměřovala se na téma vlastní svobody a zábran v pohybu a v těle.